4 590 Lekë


Përshkrimi

Gati per nisjen e vitit te ri shkollor Ju ofrojme nje set qe permban çanten e shpines, kuleten e lapsave dhe ditarin personal Seti eshte per vajzat e klases se pare, me kukulla Pretty Gure Çanta dhe portofoli jane mjaft te kendshme. Me stampim kukullat mjaft te dashura per vajzat Ngjyre bojqielli me roze. Material poliester mjaft cilesore e papershkrueshme nga uji Permasat e çantes: E...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20718

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Gati per nisjen e vitit te ri shkollor

Ju ofrojme nje set qe permban çanten e shpines, kuleten e lapsave dhe ditarin personal

Seti eshte per vajzat e klases se pare, me kukulla Pretty Gure

Çanta dhe portofoli jane mjaft te kendshme. Me stampim kukullat mjaft te dashura per vajzat

Ngjyre bojqielli me roze. Material poliester mjaft cilesore e papershkrueshme nga uji

Permasat e çantes: E larte 46 cm dhe e gjere 29cm

Kompletoni vajzen tuaj ne diten e pare te shkolles me keto aksesore te nevojshem

Vleresimet

No customer reviews for the moment.