9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Hard Disk i jashtem marka Maxtor.  Me kapacitet 2TB per te ruajtur kujtimet tuaja por edhe dokumente te rendesishme Lidhet me kompjuterin tuaj me nje fishe USB tipi 3.0. Shpejtesia e transferimit te te dhenave 4915,2 mb / sec Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave deri ne 10 here me te shpejte se USB e tjera Dizenjo e thjeshte dhe shume e lehte per tu perdorur per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
I disponueshem

Referenca: 27890

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hard Disk i jashtem marka Maxtor. 

Me kapacitet 2TB per te ruajtur kujtimet tuaja por edhe dokumente te rendesishme

Lidhet me kompjuterin tuaj me nje fishe USB tipi 3.0. Shpejtesia e transferimit te te dhenave 4915,2 mb / sec

Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave deri ne 10 here me te shpejte se USB e tjera

Dizenjo e thjeshte dhe shume e lehte per tu perdorur per gjerat qe ju nevojitet te ruani cdo dite

Mbani si kujtim te gjitha fotot dhe videot apo dokumentet tuaja me te rendesishme te arkivuara ne nje vend te vecante pa u shqetesuar per hapesiren

Permasat 8,2x11,2x1,7cmSpecifikat

Marka Maxtor-Seagate
Kapaciteti i Hard Diskut ≥ 2TB

Te tjere kane blere dhe keto:

790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
1 090 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (35)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (15)
1 ne stok
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (14)
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (21)
1 ne stok
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.