3 790 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Set 3 ne 1 White Shark KB + Mouse + Mpad modeli GC-3101 1. Mouse Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical I pershtatshem per Win XP/ VISTA/7/8/10 and Mac OS Instalohet lehtesisht ne PC ose laptopin tuaj me ane te fishes lishese USB 2.0  Rezolucioni i mouse...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
I disponueshem

Referenca: 32198

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set 3 ne 1 White Shark KB + Mouse + Mpad modeli GC-3101

1. Mouse

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi

Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical

I pershtatshem per Win XP/ VISTA/7/8/10 and Mac OS

Instalohet lehtesisht ne PC ose laptopin tuaj me ane te fishes lishese USB 2.0 

Rezolucioni i mouse eshte 800 / 1600 / 2400 / 3200 DPI

Çelesi i ndezjes ndriçon me ngjyre te kue

Gjatesia e kabullit eshte 1.5 meter 

Permasat jane 126 x 81 x 41 mm 

2. Tastiere 

Me drita LED ne ngjyre blu duke krijuar nje dizanj perfekt

Vjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme +8 taste Multimedia

Instalohet lehtesisht mjafton te vendosni fishen tek vendi USB 2.0 dhe te filloni lojen e preferuar 

Pershtatet me Windows 7 / 8 / 10 & Mac OS

Celesi per lojrat ka deri ne 5 milion  klikime si jetegjatesi  

Gjatesia e kabullit eshte 3.6 mm

Permasat jane 470 x 220 x 35 mm

3. Tapet 

Kornize e dizenjuar me peshkaqen te bardhe 

Material i cili ngjitet poshte per te dhene efikasitet dhe qendrueshmeri 

Ideal per kompletimin e setit per lojrat e cmendura 

Dizajn ergonomik per pervojen Ultimate te lojrave

Permasat jane 300 x 250 mm

Te tjere kane blere dhe keto:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
4 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (33)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 790 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 250 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.