9 990 Lekë


Përshkrimi

Makine rroje e markes Braun Seria 3 modeli 3000VS+Trimer Makina eshte elektrike dhe me bateri. Vjen se bashku me trimerin per pjesen e hundes Dizenjo ergonomike dhe perdorim te thjeshte Tre elementë të pavarur trim individualisht përshtaten në çdo kontur të fytyrës. Per lekure te bute. Heq qimet e mjekres dhe i jep asaj formen qe deshironi  2x SensoFoil-Projektuar posaçërisht për të ofruar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
I disponueshem

Referenca: 24284

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine rroje e markes Braun Seria 3 modeli 3000VS+Trimer

Makina eshte elektrike dhe me bateri. Vjen se bashku me trimerin per pjesen e hundes

Dizenjo ergonomike dhe perdorim te thjeshte

Tre elementë të pavarur trim individualisht përshtaten në çdo kontur të fytyrës.

Per lekure te bute. Heq qimet e mjekres dhe i jep asaj formen qe deshironi 

2x SensoFoil-Projektuar posaçërisht për të ofruar një rruajtje të efektshme dhe njëkohesisht nje lekure te bute

Kryen procesin e heqjes se mjekres me teknologjine MicroComb

Shtresat e binjakëzuara dhe një trpreres i integruar i mesëm gradualisht bashkepunojne me njeri tjetrin per nje proces sa me efikas.

Lahet lehtesisht me uje te rrjedhshem, i papershkrueshem nga uji IPX7

Karikohet bateria per 1 ore dhe mund te punoni nje jave me makinen e rrojes

Mban lekuren e paster te bute dhe nuk e acaron ate

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.