545 Lekë
990 Lekë


Përshkrimi

Dorashka per Femra Ngjyre Roz Dorashka per femra. Materiali: pambuk i trash. Ngjyra: Roz e embel. Shume te ngohta dhe praktike. Te japin mundesin e perdorimit te celularit. Teper te bukra dhe praktike.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 16448

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dorashka per Femra Ngjyre Roz

Dorashka per femra.

Materiali: pambuk i trash.

Ngjyra: Roz e embel.

Shume te ngohta dhe praktike.

Te japin mundesin e perdorimit te celularit.

Teper te bukra dhe praktike.

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.