29 900 Lekë


Përshkrimi

Ore per meshkuj e markes Pierre Lannier Pjese e koleksionit Automatic  Model dhe dizajn sa sportiv aq edhe elegant Ne mesin e fushes duket qartesisht mekanizmi i ores Me rrip lekure me ngjyre te zeze Xhami shume cilesore dhe i qarte Levizja automatike e akrepave, nuk ka nevoje per bateri Rezistente ndaj ujit 30m deri ne 50 m, (5 atmosfere) Diametri i fushes 43 mm, trashesia 11.7mm,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
I disponueshem

Referenca: 29589

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ore per meshkuj e markes Pierre Lannier

Pjese e koleksionit Automatic 

Model dhe dizajn sa sportiv aq edhe elegant

Ne mesin e fushes duket qartesisht mekanizmi i ores

Me rrip lekure me ngjyre te zeze

Xhami shume cilesore dhe i qarte

Levizja automatike e akrepave, nuk ka nevoje per bateri

Rezistente ndaj ujit 30m deri ne 50 m, (5 atmosfere)

Diametri i fushes 43 mm, trashesia 11.7mm, gjeresia e rripit 22 mm

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka Pierre Lannier

Vleresimet

No customer reviews for the moment.