2 790 Lekë


Përshkrimi

Mixer Russell Hobbs 22230-56/RH Mikser i markes Russell me 5 nivele shpejtesie dhe turbo funksion. Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahjen e vezeve, perzierjen e kekut por jo vetem. Me ngjyre te bardhe me dizajn jeshil Me buton per shkeputjen e kokave  ne menyre me te tjeshte Nje produkt mese i domosdoshem per kuzhinen tuaj

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
I disponueshem

Referenca: 17246

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mixer Russell Hobbs 22230-56/RH

Mikser i markes Russell me 5 nivele shpejtesie dhe turbo funksion.

Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahjen e vezeve, perzierjen e kekut por jo vetem.

Me ngjyre te bardhe me dizajn jeshil

Me buton per shkeputjen e kokave  ne menyre me te tjeshte

Nje produkt mese i domosdoshem per kuzhinen tuaj

Specifikat

Marka Russell Hobbs
Permasa 19,6 x 17,2 x 8,8 cm
Fuqia ne Watt 125 W
Pesha 898 g

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.