4 990 Lekë


Përshkrimi

Rrahese e markes Beko modeli HMM7350X Me fuqi 350W dhe 5 nivele shpejtesie dhe funksion turbo Nje aksesor mjaft i nevojshme ne kuzhinen tuaj Pastrohet lehte, thjehst me nje pecete te bute te lagur Material rezistent dhe special qe ofron nje lehtesi ne gatim Dizajni modern dhe formë kompakte ofrojnë rehati në përdorim dhe gatim është një kënaqësi.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
I disponueshem

Referenca: 19974

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrahese e markes Beko modeli HMM7350X

Me fuqi 350W dhe 5 nivele shpejtesie dhe funksion turbo

Nje aksesor mjaft i nevojshme ne kuzhinen tuaj

Pastrohet lehte, thjehst me nje pecete te bute te lagur

Material rezistent dhe special qe ofron nje lehtesi ne gatim

Dizajni modern dhe formë kompakte ofrojnë rehati në përdorim dhe gatim është një kënaqësi.

Specifikat

Marka Beko
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 350 W
Nivelet e shpejtesise 5

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.