6 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese frutash e markes DSP modeli KJ3007 Me kapacitet 3.5 litra dhe fuqi 400 - 600 WW Me 3 nivele shpejtesie, pjesa e thikes eshte material çelik qe nuk ndryshket, pjese e jashtme eshte plastike Kembeza qe puthiten mire dhe qe nuk rreshqasin Nuk ze shume vend ne kuzhinen tuaj, duke ju krijuar mundesi per te qene sa me praktike Pamje te bukur, lehtesisht e kombinueshme me cdo kuzhine...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Garancia: 1 vit
Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22554

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtrydhese frutash e markes DSP modeli KJ3007

Me kapacitet 3.5 litra dhe fuqi 400 - 600 WW

Me 3 nivele shpejtesie, pjesa e thikes eshte material çelik qe nuk ndryshket, pjese e jashtme eshte plastike

Kembeza qe puthiten mire dhe qe nuk rreshqasin

Nuk ze shume vend ne kuzhinen tuaj, duke ju krijuar mundesi per te qene sa me praktike

Pamje te bukur, lehtesisht e kombinueshme me cdo kuzhine

Ne paketim perfshihet edhe gota me kapak, me kapacitet 1000 ml

Mjafton te kujtoheni se me lengje frutash ju keni nje organizem me te shendetshem dhe investimi juaj merr vlere afatgjate

E lehte per tu pastruar dhe perdorur. Pjeset cmontohen te gjitha dhe lahen lehtesisht me uje te bollshem. 

Kujdes: Nese doni ta perdorni disa here gjate dites dhe ta lani vetem njehere, mund te veproni keshtu: Mjafton te hidhni gjysem gote uje ne vendin tu futen frutat dhe ta ndizni me shpejtesi minimale. Uje do te mundesoje shpelarjen moemntale dhe ju mund ta lani teresisht shtrydhesen ne fund te dites. 

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.